Lāzerepilācija

PRIMELASE Tehnoloģija

Jaunā daudzfunkcionālā lāzediožu platforma Primelase Excellence ir pirmā un vienīgā iekārta, ka garantē 4800 vatu jaudu, nodrošinot vislabāko veiktspēju un visaugstāko rentabilitāti tirgū.

Primelase HR Excellence ir jaunās paaudzes daudzpusīga sistēma ar īpaši lielu jaudu (4800 W), USP (Ultra Short Pulse) tehnoloģiju un Crystal Freeze sistēmu, kas vienā platformā apvieno 755 nm, 810 nm, 940 nm un 1060 nm viļņu garumus un 4 lāzera uzgaļus (10×9, 20×9, 30×9 un 30x17mm2), lai apstrādātu dažādus matiņus jebkuram ādas fototipam un pielāgojāmus visām ķermeņa zonām. Primelase HR Excellence nodrošina efektīvus rezultātus bez sezonas ierobežojumiem, garantējot maksimālu drošību.

Lieliska tehnoloģija, lieliski rezultāti

5

Procedūras

4

Vilņu Garumi

4800

Vatu Jauda

4

Laukuma Izmēri

Vairāki viļņu garumi un procedūra

Primelase HR Excellence platformā ietilpst 4 aplikatoru izvēle starp dažādiem izmēriem: (10 × 10, 20 × 9, 30 × 9 un 30 × 17 mm) ar maksimālo jaudu 4800 W katrā no tiem.

10x10

20x9

30x9

30x17

Tehnoloģija un raksturojums

Mēs esam radījuši pirmo un vienīgo lieljaudas (max. 4800 W) diodes lāzeri, kura pamatā ir ekskluzīva USP (Ultra Short Pulse) tehnoloģija, kas nodrošina visātrāko un efektīvāko lāzerepilāciju pasaulē.

4 dažādi viļņu garumi

Universāla sistēma, kas vienā platformā apvieno četrus dažādus viļņu garumus - Alex (755nm), Diode (810nm), Blend (810nm + 940nm +1060nm) un Yag (1060nm), nodrošinot efektīvus rezultātus dažādiem matiņu veidiem un visiem ādas fototipiem.

Īso impulsu tehnoloģija – USP

Metodes pamatā ir ekskluzīvā USP (Ultra Short Pulse) tehnoloģija, kas nodrošina enerģijas padevi nepieciešamajā dziļumā, precīzi iedarbojoties uz mata folikulu rekordīsā laika sprīdī - līdz 3 ms, netraumējot ādu.

Komforts un drošība ar Crystal Freeze dzesēšanu

Crystal Freeze sistēma veic nepārtrauktu lāzera uzgaļa dzesēšanas šķidruma plūsmas ieplūdes un izejas mērīšanas procesu, kas nodrošina nemainīgu 5° C temperatūru saskarē ar ādu, ļaujot iedarboties ar lielu jaudu, garantējot maksimālu komforta sajūtu un drošību.

Prime performance, prime results

Primelase Excellence ir pirmā lāzeplatforma, kas apvieno dažādus viļņu garumus, lai likvidētu apmatojumu visiem ādas tipiem, ieskaitot iesauļotaiādai, visiem matu veidiem, ieskaitot atlikušajiem matiem. Pateicoties aparatūras daudzveidībai, ar to var veikt arī citas procedūras, piemēram, ādas atjaunināšanu, ārstēt asinsvadu bojājumus, akni un pigmentācijas bojājumus. Pateicoties augstajai jaudai, es varu daudz ātrāk iegūt labākus rezultātus, turklāt procedūras ir nesāpīgas. Primelase, ar ko var veikt tik daudzas procedūras, ieguldītās naudas vērtības ziņā ir gandrīz nepārspējama aparatūra. Nav šaubu, ka šī ir iekārta, par kuru daudz gribēsies runāt vēl un vēl

Dr. Karloss Fahardo no Clínica Fajardo

Prime

Indicēta Ārstēšana

Akne

Indicēta aknes un tās radīto rētu ārstēšanai. Procedūras laikā tiek bojāti ādas tauku dziedzeri un tiek apturēta infekciju izraisošo baktēriju veidošanās.

Asinsvadu Bojājumi

Virspusēju asinsvadu bojājumu un ķiršu angiomas ārstēšana. Maksimāla precizitāte un ātrums ar tikai vienu impulsu uz apstrādājamo laukumu.

Pigmentācijas Bojājumi

Vienas procedūras laikā var panākt izcilus rezultātus, ārstējot saules vai novecošanās izraisītus pigmentācijas bojājumus.

Atjaunināšana

Samazina fotonovecošanās ietekmi, stimulē jauna kolagēna veidošanos un veicina ādas nostiprināšanos.

Atsauksmes

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Eu volutpat odio facilisis mauris sit amet. Vivamus at augue eget arcu dictum. Suspendisse interdum consectetur libero id."

John Doe

"Quis vel eros donec ac odio tempor orci dapibus. Nec sagittis aliquam malesuada bibendum arcu vitae. Senectus et netus et malesuada fames ac turpis."

Jane Doe

"Quam lacus suspendisse faucibus interdum posuere lorem ipsum. Mattis pellentesque id nibh tortor id aliquet lectus. Vel orci porta non pulvinar neque laoreet suspendisse. Eget gravida cum sociis natoque. Pretium nibh ipsum consequat nisl vel pretium. Facilisi morbi tempus iaculis urna id volutpat lacus. Elementum facilisis leo vel fringilla. Posuere ac ut consequat semper viverra nam."

Joe Bloggs